Belirtilmemiş firması ÜMRANİYE-ATAŞEHİR arası Farketmez  model Farketmez kapasitelu servis Otobüs ü arıyor
Facebook grubumuza katıl.
 ÜMRANİYE-ATAŞEHİR- arası Farketmez  model Farketmez kapasiteli markası Mercedes Benz, Volkswagen Otobüs  servis aracı aranıyor.

Belirtilmemiş

Güzergah ÜMRANİYE-ATAŞEHİR
Aranan Araç Farketmez -Mercedes Benz, Volkswagen-Otobüs 
Kapasite Farketmez
Çalışılan Gün 26 Gün
Km ve Ücreti 1 KM - 1 TL
İletişim 05522579453
Merhabalar aracınızı plakası ile beraber kiralamak isterim detayları telefonda görüşürüz 2015 ve üzeri araçlar tercihimdir saygılarımla.

Bu İlana 470 Kişi Baktı.

Daha önce hiç puan almamış.
İlk sen puan ver.
Dikkat!

Belirtilmemiş firması, ziyaretçilerimiz tarafından şikayet edilmiş bir firmadır. Firmanın ilanları, sizlerinde görmeniz ve ona göre hareket etmeniz açısından kaldırılmamıştır. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bu firmaya yüksek puan vererek buradaki uyarının kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.
Şuanki Puanı: 5 üzerinden 1.4545


Dikkat!
Web sitemiz siz değerli servis esnafı kardeşlerimizin hizmetine tekrardan girmiştir.Aracınız için iş bulacağınız bir platform olmasından ziyade, çalıştığınız firmayı, işe başlamadan önce tanıyacağınız bir platform olmasını planladık. Lütfen daha önce yorum yapılmamış, puan verilmemiş firmaları tanıyorsanız, siz puan verip yorumlayın. Web sitemiz sürekli güncelleniyor,eksikler olabilir. Gördüğünüz eksiklikleri iletişim sayfasından bildirdiğiniz takdirde, en kısa sürede eksiklik giderilecektir.
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.