Alber Turizm firması GAZİOSMANPAŞA-BEŞİKTAŞ arası 2011  model 16+1 kapasitelu servis Minibüsü arıyor
Facebook grubumuza katıl.
 GAZİOSMANPAŞA-BEŞİKTAŞ- arası 2011  model 16+1 kapasiteli markası Farketmez Minibüs servis aracı aranıyor.

Alber Turizm

Güzergah GAZİOSMANPAŞA-BEŞİKTAŞ
Aranan Araç 2011 -Farketmez-Minibüs
Kapasite 16+1
Çalışılan Gün 22 Gün
Km ve Ücreti 50 KM -
İletişim 05437489311
Servis 06:40 ta başlar Gaziosmanpaşa Pazariçi-Karlıtepe-Küçükköy-Beşyüzevler-Paşa çayırı-Yeşilpınar-Beşiktaş ATV binasının oraya 07:40 giriş yapar akşam çıkışı 18:10 dur.50 km yolu vardır iş günü çalışır 16 lık araç ihtiyacı bulunmaktadır.

Bu İlana 107 Kişi Baktı.

Özgür ÇELİK

Daha önce hiç puan almamış.
İlk sen puan ver.
Dikkat!

Alber Turizm firması, ziyaretçilerimiz tarafından şikayet edilmiş bir firmadır. Firmanın ilanları, sizlerinde görmeniz ve ona göre hareket etmeniz açısından kaldırılmamıştır. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bu firmaya yüksek puan vererek buradaki uyarının kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.
Şuanki Puanı: 5 üzerinden 1


Dikkat!
Web sitemiz siz değerli servis esnafı kardeşlerimizin hizmetine tekrardan girmiştir.Aracınız için iş bulacağınız bir platform olmasından ziyade, çalıştığınız firmayı, işe başlamadan önce tanıyacağınız bir platform olmasını planladık. Lütfen daha önce yorum yapılmamış, puan verilmemiş firmaları tanıyorsanız, siz puan verip yorumlayın. Web sitemiz sürekli güncelleniyor,eksikler olabilir. Gördüğünüz eksiklikleri iletişim sayfasından bildirdiğiniz takdirde, en kısa sürede eksiklik giderilecektir.
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.